Hangzhou Frigo İkram Ekipmanları Co., Ltd.

 

Sadık, Uyumlu, Çalışkan, Tamamlayıcı Olun!

Ana sayfa

Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd.

Sertifika
Çin Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd. Sertifikalar
Çin Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd. Sertifikalar
H-Kitchen iyi organize edilmiş bir ekip, birbirimizle 10 yılı aşkın süredir işbirliği yaptık, H-Kitchen'a bir aile üyesi gibi güveniyoruz.

—— Bay İsmail

İyi yönetim, iyi hizmet, her zaman kullanıcı gözünden yeni makine geliştirin, Bay David (Kator'un Patronu) ile işbirliği yapmaktan çok mutluyum.

—— Bay Sawas

Tutkuyla dolu bir ekip, Sorumlu bir şirket, konteyneri her zaman zamanında teslim eder.

—— Bay Poly Mohamed

her zaman zamanında cevap verin, iyi hizmet, kullanıcılardan güzel geri bildirimler.

—— Bay Anıl

Frigo profesyonel bir fabrika, işçiler tecrübeli, ürünler hakkında bana makul önerilerde bulunabiliyorlar ve çok iyi hizmet veriyorlar.

—— Bay Abdulla Sulan

Oh, Kator şirketi etkileyici, Frigo Vitrinleri çok güzel görünüyor, benzersiz bir tasarım, en hayal edilemez, SKD yapabilmeleri, bu şirketi seviyorum.

—— Bay Magboul

Ben sohbet şimdi

Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd.

1 2 3 4 5 6
Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd. Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd. Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd. Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd. Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd. Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd.
Fabrika üstten görünümü Üretim Hattı Ofisin kısmi görünümü Örnek oda Örnek oda deneyim salonu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : H-MUTFAK, FRİGO
No. Çalışanları : >110
Yıllık satış : 13000000-15000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 70% - 80%

H-KITCHEN 2005 yılında kurulmuştur. Catering ekipmanları tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış entegre profesyonel bir şirkettir.

 

H-KITCHEN iştiraklerine aşağıdaki gibi sahiptir,Toplam kayıtlı sermaye 28.78 milyon RMB'dir.

 

- Hangzhou Kator Dış Ticaret Ltd.

 

- Hangzhou Frigo Catering Equipment Co., Ltd.

 

- Hangzhou Pinke Technology Co., Ltd

 

Kator marka ile girişim geliştirme konseptini her zaman uyguladı.Ünlü markalar kurdu - H-KITCHEN ve FRIGO.

 

Aynı zamanda "BEZZERA" kahvesi ve "TRUCILLO" Kahve Çekirdeğinin Çin'deki münhasır temsilcisidir. "Melitta", "SANTOS", "UGOLINI", "BREMA", "RETIGO" nun acentesidir.

 

Kator, "2009 yılında Xiaoshan Hangzhou'nun Çin Gelişmiş İşletmesi", "Hangzhou'daki ihracat markası işletmeleri", "Hangzhou'nun en iyi işletmeleri ithalat ve ihracatını gerçekleştirme onuruna sahip; bu, tüm Çin sanayi federasyonları ve ticaret odası ticaret müdürü birimidir. mutfak eşyaları endüstrisi dernekleri ve Hangzhou Coffee Western Food Industry Association'ın başkan yardımcısı birimidir.

 

 

Kator, işletmelerin “Sadık, Uyumlu, Çalışkan, Tamamlayıcı Olun” ruhunda ısrar ediyor.Bütünsel işbirliğinin ticari atmosferini oluşturmak için müşterilerle el ele verir ve dürüstlüğü ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin iyi takdirlerini kazanır.

 

Tasarım, malzeme seçimi, üretimden denetime, yüksek kaliteli ve yüksek enerji verimli ekipmanlar üretmeye ve profesyonel satış sonrası hizmet sunmaya kadar her prosedürü sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz.

 

Yıllar içinde Kator'un ürünleri Avrupa, Amerika, Avustralya, Afrika, Afrika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer bölgelere satıldı.Yeşil yaşamdan gelen kalitenin cazibesini yaşamak için dünyada giderek daha fazla müşteriyle el ele veriyoruz.

 

Profesyonel ve yenilikçi ekiplerimiz, birlikte güzel bir gelecek yaratmak için yerli ve yabancı müşterilerle içtenlikle işbirliği yapmayı umuyor!

İletişim bilgileri
Hangzhou Frigo Catering Equipments Co.Ltd.

İlgili kişi: Ms. Harriet

Tel: 86-571-8289 6288

Faks: 86-571-82896711

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)